niedziela, 14 września 2014

Ramoneska ze zwiewną spódnicą

Kochani, wiem, że ostatnio bywam tu zbyt rzadko, jest to spowodowane niestety brakiem czasu. Postaram się niebawem wam to wszystko wynagrodzić, ale teraz przejdźmy do sedna, czyli nowej stylizacji.
Wrzesień zaskakuje mnie niezwykle pozytywnie. W prawdzie noce nie są już takie ciepłe, ale w dzień wciąż można nosić jeszcze letnie kreacje. Dzisiejsza stylizacja jest przejściem między latem, a jesienią.

Jak niektórzy uwielbiają kawę z mlekiem, tak ja lubię łączyć czerń z bielą. Nie mogę obyć się również bez złotej biżuterii, która w 100% oddaje mój ognisty charakter. Dzisiaj połączyłam mocną skórzaną ramoneskę ze zwiewną spódnicą, dzięki temu odeszłam w zupełności od biurowego stylu. Stylizacja doskonale sprawdzi się na wieczorne wyjście z koleżanką, jeśli chcecie ubrać ją na zakupy proponuję wam niższą wersję obuwia ;).
photo - kodziela.com
stylisation:

ramones  -  Holy
skirt - Holy
blouse - Tiffi
watch - Deja vu
shoes - Kazar
bag - Pracownia Barbary Wysockiej.

3 komentarze:

 1. torba! torbę bym porwała Ci bez zastanowienia!

  nie przepraszaj - to jest ludzkie, każdy ma raz mniej, raz więcej czasu.
  blogowanie ma być radością - bloguj więc wtedy, gdy możesz to robić bez bólu :)

  ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Połączenie czerni z granatem uważam za genialne. Spódnica bardzo interesująca :) Prowadzę bloga co prawda o makijażu, ale nieśmiało wprowadzam także stylizacje :) Szukając inspiracji przeglądam ciekawe blogi :)
  Pozdrawiam!
  https://nataliamakeupblog.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna podkreślająca Twoja idealną figurę stylizacja.

  OdpowiedzUsuń