czwartek, 29 sierpnia 2013

Euforia nadchodzącego sezonu


Modowe koło fortuny kręci się niczym oszalałe. Zatrzymuje się i wymierza największe trendy na nadchodzący sezon. Swoją strzałą wskazuje skórę. Tak skóra w tym sezonie będzie najmodniejsza! Zarówno ta w kolorach naturalnych jak i w krzykliwych barwach, próbujących walczyć o swoją pozycję. Kolejny obrót i zatrzymanie koła to kratka - czerń połączona z czerwienią lub granatem.
A może słynna krata Burberry? Co powie na to prasa? Przyjrzyjmy się zatem modzie wspólnie z magazynem Harper's Bazaar Polska.


Jakie kolory będą najmodniejsze? Ja stawiam na musztardowy i butelkową zieleń, na ustach zaś odcień jarzębiny. Gdybym grała w rosyjską ruletkę i postawiła na te barwy zbiłabym fortunę.

Zatrzymajmy się przy krojach. Proste, idealnie dopasowane ołówkowe spódnice królują na wybiegach. Na pewno posiadasz choć jedną w swojej szafie. Czas zatem wyciągnąć ją i pozwolić, aby w końcu ujrzała światło dzienne. Motywy królujące w jesiennym klimacie? Są drapieżne jak lampart i to właśnie wzór jego skóry będzie widniał na naszych ubraniach.

Im bardziej imponujący obraz przedstawiają nasze ciuchy tym z większym zainteresowaniem przyglądają się im inni. Flamingi, pejzaże, kwiaty, a może mądra sowa na naszym ramieniu?

Jasne płaszcze i kamizelki otulać będą nasze ciało niczym płatki herbacianych róż. Pikowane białe nakrycia otworzą przed nami królewska, lodową krainę.
Warto wspomnieć również o makijażowych trendach. Barwy są intensywne, w kolorze fioletu, czerwieni i złota. Fioletowe cienie bądą idealnie podkreślać kolor niebieskich oczu, zaś czerwień stworzy zjawiskową otoczką dla brązowych. Usta są pełne i kuszące, podkreślone beżowymi matowymi pomadkami.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszam do zapoznania się z najnowszym wydaniem magazynu Harper's Bazaar Polska.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz