poniedziałek, 15 lipca 2013

Miejskie róże


Uwielbiam poruszać się po świecie internetowych blogów, znajduje w nich zawsze tyle inspiracji. Kocham oglądać zdjęcia, które wykonywane są z artystyczną precyzją, które posiadają duszę. Fotografie te cechują się tym, że nie mogę oderwać od nich oczu, zatrzymują mnie w czasie i pobudzają niesamowicie wyobraźnie. Dlatego w moich wpisach staram się, za każdym razem stworzyć inny klimat, chcę, aby każda stylizacja przenosiła was w inną przestrzeń, pokazywała nie tylko precyzyjnie dobrane ciuchy, ale oczarowywała was również otoczeniem.


Dzisiejsza stylizacja to krzyk buntu młodej kobiety, błądzącej po polu pełnym kwiatów, próbującej odnaleźć się w miejskim świecie, chcącej przenieść piękno natury, na szare mury miasta. Dzięki niesamowitej nucie, która jest otoczona może sprawić, że przestrzeń nabierze innego wymiaru. Stylizacja jest magicznym pędzlem w jej ręku, potrafi zamalować mrok i wypełnić go marzeniami. 
Stylizacja:

bluzka - PresKA
spódnica - mama production ;)
zegarek - Deja vu by Lana Nguyen (16 kombinacji)
torebka - z szafy mamy
naszyjnik - hand made

zdjęcia: kondziela.com

2 komentarze:

  1. I Ci sie kochana udaje to czarowania i zdjeciami i wpisem, calkiem inny swiat - jakby poruszal sie ze zdjecia na zdjecie, wolniej i subtelniej . Pieknie !
    B.

    OdpowiedzUsuń